Викуп (скупка) каталізаторів LEXUS

Скупка каталізаторів Lexus / Лексус

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор в лексусі має порівняно просту конструкцію, що втім не заважає йому виконувати дуже важливі функції. Установка таких пристроїв насамперед викликана сучасними стандартами. Головне призначення автомобільного перетворювача — це спалювання вихлопних газів, унаслідок чого мінімізується кількість шкідливих речовин, що потрапляють в атмосферу. І зараз всі нові автомобілі в обов’язковому порядку комплектуються подібними пристосуваннями.

Зростання кількості автомобільного транспорту є незмінним ознакою практично всіх країн світу. Вже нікого не дивують постійно завантажені дороги та автомобільні пробки, що простягнулися на кілька кілометрів. Вже багато років учені стверджують, що автомобільні вихлопні гази в такому обсязі серйозно погіршують екологію. В якості одного з варіантів вирішення такого завдання було створено паливо «Євро», якість якого відповідає всім екологічним нормам.

 

Ми здійснюємо прийом каталізаторів Лексус за наступними цінами.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Щоб відповідати вимогам «Євро-4» і «Євро-5», всі виробники автомашин встановлюють каталітичні перетворювачі на виготовляються автомобілі. Завдяки даному пристрою вихлопи звільняються від багатьох шкідливих речовин. Для того щоб токсичність вихлопних газів не зросла, видалення каталізатора вкрай не бажано.

Продати каталізатор Lexus / ЛексусУ нашому асортименті завжди в наявності каталізатори для:

 • ES
 • GS
 • GX
 • IS
 • LS
 • LX
 • RX
 • SC

Конструктивні складові каталізатора лексуса.

Згідно з розробленими стандартами, токсичні речовини в вихлопі повинні скоротитися до конкретного рівня. Найбільш шкідливими є:

 • Окис вуглецю;
 • Вуглеводні (основний елемент міського смогу );
 • Оксиди азоту.

Каталізатор отримав дану назву через особливості хімічної речовини, яка викликає або ж прискорює реакцію, але сам при цьому зберігається незмінним. Фактично, це керамічна камера, поверхня якої покрита металевим каталізатором. Вихлопні гази, проходячи через нього, вступають в реакцію, в результаті якої скорочується обсяг токсичних речовин.

Ціна каталізатора визначається складністю його конструкції. Раніше в якості металевого каталізатора наносили золото, паладій або родій. Застосування такого роду дорогоцінних металів значно здорожує вартість обладнання, тому їм в наш час підбирається заміна. Найефективнішою вважається система, яка складається з 3 послідовно встановлених каталізаторів. Кожен з них призначений для очищення конкретного типу токсичних речовин. Звідси випливає, що заміна каталізатора може бути досить трудомісткою, якщо не звернутися в спеціалізовані центри.

Основні причини поломки автомобільного каталізатора в лексусі.

Як і будь-яке пристосування у машині, перетворювач рано чи пізно виходить з ладу, внаслідок погіршується робота мотора і прискорюється його знос. У подібному випадку потрібен ремонт каталізатора або його заміна. Оскільки новий каталізатор коштує недешево, нашою компанією практикується така послуга як викуп каталізатора. У нашій фірмі в найкоротші терміни знімуть старий каталізатор, за який ви до того ж отримаєте компенсацію. У нас також ви маєте можливість купити нове обладнання, та ще й за досить доступними цінами. Подібний спосіб заміни каталітичного перетворювача цілком заслужено визнаний найоптимальнішим.