Викуп (скупка) каталізаторів Daewoo

Скупка каталізаторів Daewoo / Део

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач має досить нескладний пристрій, що втім не заважає йому виконувати надзвичайно важливі функції. Установка такого роду пристроїв в першу чергу обумовлена сучасними вимогами. Головне призначення автомобільного перетворювача — це спалювання газів вихлопу, завдяки чому мінімізується кількість шкідливих речовин, що потрапляють в повітря. Каталізатори є сьогодні вже обов’язковим пристроєм для всіх сучасних автомашин.

У наш час в будь-якій розвиненій державі помітний різкий ріст кількості автомобільного транспорту. Дороги великих населених пунктів завжди завантажені, а пробки в години пік вважаються звичайним явищем. За заявою вчених, нинішня кількість автомобільних вихлопів таке, що атмосфері планети наноситься неповторний шкоду. В якості одного з варіантів вирішення даної проблеми було створено паливо «Євро», якість якого відповідає екологічним стандартам.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Потреба відповідності паливу «Євро-4» і «Євро-5» стала причиною невеликих перетворень в конструкції автомобілів — зокрема, їх комплектація була доповнена каталізаторами. З їх допомогою виконується очищення вихлопних газів від токсичних речовин до допустимого рівня. Стало бути, видалення каталізатора призведе до збільшення шкідливості вихлопів.

Продати каталізатор Daewoo / ДеуВирішуємо питання пов’язані з каталізаторами deawoo:

 • Espero
 • Evanda
 • Lacetti
 • Lanos
 • Magnus
 • Matiz
 • Nexia
 • Nubira
 • Tacuma
 • Tico

Опис і призначення основних складових каталізатора деу.

Рівень у вихлопі шкідливих речовин визначається спеціально розробленими нормами. Максимальний шкоду людині і екології завдають:

 • Чадний газ;
 • Вуглеводні, які є основою смогу;
 • Оксиди азоту.

Власною назвою каталізатор зобов’язаний речовину, що прискорює хімічну реакцію, при цьому залишається незмінним. Автомобільний каталізатор є керамічну камеру з напиленням металевим каталізатором. Вихлопні гази, надходячи в нього, вступають в реакцію, результатом якої є скорочення обсягу токсичних речовин.

Ціна каталізатора залежить від складності пристрою. Найкраще з функціями металевого каталізатора справляються такі метали, як золото, паладій, а також родій. Це дорогоцінні метали, з цієї причини для скорочення собівартості шукається їм альтернатива. Найбільш продуктивною була визнана система, що складається з 3 один за іншим встановлених каталізаторів. Кожен з них призначений для очищення того чи іншого типу токсичних речовин. Через усложнившейся конструкції заміна каталізатора теж істотно ускладнюється, в зв’язку з чим виконувати її практичніше за допомогою професіоналів.

Можливі дефекти каталізатора деу.

Як і будь-який пристрій в авто, перетворювач після деякого часу приходить в непридатність, в результаті стає гірше робота двигуна і збільшується його знос. Відновити працездатність можна, своєчасно здійснивши заміну або ремонт каталізатора. Оскільки новий перетворювач коштує чимало, нашою компанією практикується послуга викуп каталізатора. За демонтований нашими механіками каталізатор ви отримаєте компенсацію. Після цього у нас можна купити за вигідними цінами новий. Представляються нами умови викупу каталітичного перетворювача зручні, в першу чергу, нашим клієнтам і є самими оптимальними. Якщо ви хочете продати каталізатор Ланос, звертайтеся до нас.

 

Маркування для катализаторів DAEWOO

 Ціна, $

KOREA DAC 96264037 56 — 96
KOREA DAC 96350080 36 — 76
KOREA DAC 96351141 54 — 94

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.