Викуп (скупка) каталізаторів CITROEN

Скупка каталізаторів Citroen / Сітроєн

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач Сітроен має досить просту конструкцію, що втім не заважає йому виконувати дуже важливі функції. Установка таких пристосувань насамперед викликана сучасними нормами. Вони призначені для спалювання газів вихлопу і зменшення рівня їх токсичності. І на сьогоднішній день все нові машини обов’язково комплектуються такого роду пристосуваннями.

У наш час кількість машин зростає практично щодня. Вже ледь кого вражають занадто завантажені траси і автомобільні пробки, що простягнулися на кілька кілометрів. За твердженням вчених, в даний час кількість автомобільних вихлопів таке, що атмосфері планети завдається величезна шкода. Дана заява стала причиною створення норм якості пального та екологічної відповідності, воно в даний час відомо як «Євро».

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Принципових коректив в конструкції автомашин, викликаних необхідністю відповідності нових видів пального «Євро-4 » і «Євро-5 », не відбулося, їх усього лише доповнили каталітичними перетворювачами. Завдяки каталізатору вихлопні гази очищаються від багатьох токсичних речовин. Щоб токсичність вихлопів не збільшилася, видалення каталізатора вельми не бажано.

Продати каталізатор Citroen / СітроенЗвертайтеся до нас за рішенням проблем з нейтралізатором Сітроен:

 • Berlingo
 • C1
 • C2
 • C3
 • Picasso
 • C4
 • C5
 • C6
 • C8
 • Jumper
 • Xsara

Ми купляємо каталізатори, Київ, усіх марок автомобілів.

Опис і призначення основних елементів автомобільного каталітичного перетворювача для сітроена.

Кількість містяться у вихлопі токсичних речовин визначається спеціально встановленими нормативами. До найбільш токсичним складовим вихлопних газів можна зарахувати:

 • Окис вуглецю;
 • Вуглеводні (головний елемент смогу);
 • Оксиди азоту.

Своїм найменуванням каталізатор зобов’язаний хімічній речовині, прискорює реакцію, при цьому залишається в первісному стані. Каталітичний перетворювач має порівняно просту конструкцію, його основу складає керамічна камера, покрита спеціальним металевим каталізатором. Вихлопи, проходячи через нього, вступають в реакцію, в результаті якої зменшується кількість токсичних речовин.

Ціна каталізатора обумовлена складністю його конструкції. Для нанесення металевого каталізатора в основному беруть золото, паладій або родій. Ці метали зараховуються до категорії дорогих, і для того щоб зменшити вартість самого виробу в даний час синтезуються альтернативні матеріали. У нинішніх машинах в більшості випадків застосовується система з 3 каталізаторів, з’єднаних один за іншим. У кожному здійснюється очищення від конкретного виду шкідливих речовин. Можна зрозуміти, що заміна каталізатора може бути дуже трудомісткою, в тому випадку якщо не звернутися в спеціалізовані центри.

Де найвигідніше можливо відремонтувати зламаний каталізатор до Ситроену?

Як і всяке обладнання перетворювач має відповідний термін служби, застосування вийшов з ладу пристрої загрожує передчасним зносом двигуна і спотворенням його властивостей. Відновити всі функції автомобіля можливо, під час виконавши заміну або ремонт каталізатора. Оскільки новий елемент коштує недешево, нашою компанією практикується така послуга як викуп каталізатора. У тому випадку якщо ви прийдете до нас, то ми виплатимо гроші за відпрацював свій термін перетворювач і допоможемо його зняти. У нас також ви можете придбати нове обладнання, причому за дуже доступними цінами. Представляються нами умови заміни каталітичного перетворювача зручні, в першу чергу, нашим клієнтам і є найбільш прийнятними.