Викуп (скупка) каталізаторів DACIA

Скупка каталізаторів Dacia / Дачія

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний dacia перетворювач, незважаючи на досить просту конструкцію, виконує дуже важливу функцію. Установка таких пристосувань головним чином зумовлена сучасними вимогами. Вони дозволяють мінімізувати викиди шкідливих речовин в атмосферу в процесі згоряння палива. Каталізатори є зараз вже обов’язковим пристроєм для всіх сучасних автомашин.

У наш час кількість машин збільшується практично кожен день. Напружений автомобільний потік на заміських трасах і багатокілометрові пробки на вулицях мегаполісів вже є звичною картиною. За заявою вчених, в даний час кількість автомобільних вихлопних газів таке, що навколишньому середовищу завдається величезна шкода. В якості одного з варіантів вирішення даної проблеми було створено паливо «Євро », рівень якості якого відповідає всім екологічним стандартам.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Для того щоб відповідати вимогам «Євро-4» і «Євро-5», всі автовиробники встановлюють каталізатори на свої автомобілі. За допомогою їх проводиться очищення вихлопу від токсичних речовин до дозволеного рівня. Оскільки дане пристосування ніяк не впливає на безпеку руху, то при необхідності може бути зроблене видалення каталізатора, однак треба мати на увазі, що токсичність вихлопних газів в результаті цього заходу значно зросте. Дехто цікавиться, навіщо вирізають каталізатор. Справа в тому, що поки він виконує свою функцію, його не потрібно видаляти. Але якщо каталізатор несправний, то він не справляється із своїми функціями, а лише шкодить автомобілю.

Вирішимо будь-яке питання связаниий з нейтралізаторами для:

  • 1300
  • 1310
  • 1325
  • 1410
  • Nova
  • Solenza

Конструктивні складові каталізатора для Дачіа: опис, призначення.

Продати каталізатор Dacia / ДачіяБули прийняті норми, які визначають дозволений рівень кількості шкідливих речовин у вихлопі. До найбільш шкідливим складовим вихлопних газів слід зарахувати:

  • Монооксид вуглецю;
  • Вуглеводні, які здебільшого і складають зміг;
  • Оксиди азоту.

Власною назвою каталізатор зобов’язаний речовині, прискорює реакцію, при цьому залишається незмінним. Каталітичний перетворювач має відносно простий пристрій і виглядає як керамічна камера, покрита спеціальним металевим каталізатором. При попаданні вихлопів в камеру виникає реакція, яка призводить до істотного скорочення обсягу токсичних речовин.

Каталітичні перетворювачі мають різні пристрої, чим і обумовлена ціна каталізатора. Раніше в ролі металевого каталізатора використовувалися золото, паладій або родій. Це дорогоцінні метали, з цієї причини для зменшення собівартості підшукується їм альтернатива. Автомобільні перетворювачі останніх моделей представляють із себе послідовність трьох каталізаторів. Вони мають різне покриття, з яким вступає в дію тільки конкретний вид шкідливих речовин. Через більш складної системи заміна каталізатора також помітно ускладнюється, з цієї причини виробляти її переважно у відповідних центрах.

Причини виходу з ладу каталізатора дача.

Як і будь-яке інше пристосування в автомобілі, перетворювач рано чи пізно приходить в непридатність, через що стає гірше робота двигуна і прискорюється його знос. У цьому випадку необхідний ремонт каталізатора або ж його заміна. Оскільки новий елемент коштує чимало, нашою фірмою практикується послуга викуп каталізатора. У тому випадку якщо ви прийдете до нас, то ми заплатимо гроші за що у непридатність перетворювач і допоможемо його демонтувати. Після чого у нас можна купити за прийнятними цінами новий. Пропоновані нами умови викупу каталітичного перетворювача вигідні, в першу чергу, нашим клієнтам і вважаються найбільш прийнятними.