Викуп (скупка) каталізаторів ISUZU

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач isuzu, незважаючи на порівняно просту конструкцію, реалізує надзвичайно важливу функцію. Необхідність у подібних пристосуваннях виникла у зв’язку з посиленням екологічних стандартів. Вони фактично дозволяють знизити викиди токсичних газів в атмосферу в процесі відпрацювання палива. Сьогодні у великих містах досить складно відшукати машини, які не були б оснащені каталізаторами, крім застарілих моделей.

В даний час у всіх розвинених країнах спостерігається швидке зростання кількості машин. Вже нікого не дивують понад усяку міру завантажені дороги і величезні пробки, що простягнулися на багато кілометрів. Вже багато років учені говорять, що автомобільні вихлопи в подібному кількості грунтовно погіршують навколишнє середовище. Дана заява стала причиною розробки стандартів рівня якості пального та екологічної відповідності, воно зараз відомо як “Євро”.

 

Продати каталізатор ISUZU за вигідною ціною можна в нас.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройстваЕдиница измеренияАнализ устройстваСтоимость грн.
Дизельныйза килограммXRFот 300 до 6300
Керамическийза килограммXRFот 360 до 2200
Американскийза килограммXRFот 250 до 1300
Французскийза килограммXRFот 300 до 6300
Германскийза килограммXRFот 360 до 6000
Японскийза килограммXRFот 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограммXRF
от 350 до 1450

Щоб відповідати вимогам «Євро-4» і «Євро-5», всі автовиробники встановлюють каталітичні перетворювачі на випущені автомобілі. Вони дозволяють очистити вихлоп від шкідливих речовин. Оскільки дане пристосування ніяк не впливає на безпеку руху, то при необхідності може бути виконано видалення каталізатора, проте потрібно взяти до уваги, що небезпека вихлопних газів в результаті даного заходу серйозно зросте.

Основні складові автомобільного каталізатора исузу.

Продати каталізатор Isuzu / ІсузуБули встановлені нормативи, якими регламентовано дозволений рівень обсягу токсичних речовин у вихлопі. Найбільший збиток здоров’ю людини та екології завдають:

  • Окису вуглецю;
  • Вуглеводні, що здебільшого і складають міський смог;
  • Оксиди азоту.

Каталізатор отримав дане найменування через особливості хімічної речовини, яка ініціює або ж прискорює хімічну реакцію, але сам при цьому зберігається в первісному стані. По суті, це керамічна камера, поверхня якої покрита металевим каталізатором. Вихлопи, потрапляючи до нього, вступають в реакцію, результатом чого є скорочення вмісту токсичних речовин.

Ціна каталізатора визначається складністю його конструкції. Найкращим чином з роллю металевого каталізатора справляються такі речовини, як золото, паладій, а також родій. Це дорогоцінні метали, у зв’язку з чим для зменшення вартості підшукується їх заміна. Всі каталізатори останніх моделей представляють собою послідовне з’єднання трьох каталізаторів. Кожен з них використовується для очищення конкретного виду токсичних речовин. Незважаючи на представляющуюся простий заміна каталізатора – робота досить складна, призвести яку має сенс у спеціальному центрі.

Оптимальні варіанти заміни вийшов з ладу каталітичного перетворювача исузу.

Ніщо не вічне, і перетворювач теж: поламаний пристрій найчастіше стає причиною погіршення функціонування мотора і його передчасного зносу. У даному випадку потрібний ремонт каталізатора або його заміна. Таке обладнання коштує досить немало, у зв’язку з чим деякі компанії, у тому числі і наша, надають власним клієнтам послугу викуп каталізатора. У нашій майстерні в найкоротші терміни демонтують несправний каталізатор, за який ви до того ж отримаєте гроші. Після чого у нас можливо купити за прийнятними розцінками нове обладнання. Цей спосіб заміни каталітичного перетворювача з повною на те підставою вважається найзручнішим.