Викуп (скупка) каталізаторів IVECO

Скупка каталізаторів Iveco / Івеко

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор iveco це нескладне, проте достатньо ефективне пристосування, яке виконує важливу функцію. Установка такого роду пристроїв головним чином зумовлена сучасними вимогами. Головне призначення каталітичного перетворювача — це спалювання вихлопних газів, унаслідок чого мінімізується кількість токсичних речовин, що надходять в атмосферу. І на сьогоднішній день все нові машини обов’язково комплектуються такого роду пристроями.

У наш час в будь-якій розвиненій державі простежується різке зростання кількості транспорту. Безперервний автомобільний потік на заміських шосе і кілометрові пробки на вулицях великих міст вже всім звичні. Вчені виказують побоювання: автомобільні вихлопні гази, та ще в такій кількості, завдають непоправної шкоди екології. Це стало підставою для створення нових стандартів якості палива, що отримав назву «Євро».

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Необхідність відповідності паливу «Євро-4» і «Євро-5» стала причиною деяких змін в устрої автомашин — зокрема, їх комплектація була посилена каталітичними перетворювачами. Завдяки даному агрегату вихлопи звільняються від більшої частини шкідливих речовин. Відповідно, видалення каталізатора призведе до зростання згубності вихлопних газів.

Опис і призначення основних комплектуючих каталізатора ивеко.

Продати каталізатор Iveco / ІвекоЗгідно з розробленими нормам, шкідливі речовини у вихлопних газах повинні знизитися до певного показника. Максимальний шкоди здоров’ю людини та екології наносять:

  • Оксиди вуглецю;
  • Вуглеводні, які є основою смогу;
  • Оксид азоту.

Каталізатор отримав таке найменування завдяки властивостям хімічної речовини, яка ініціює або прискорює реакцію, але сам при цьому залишається в початковому стані. По суті, це керамічна камера, поверхня якої покрита металевим каталізатором. При надходженні вихлопних газів в каталізатор відбувається реакція, що приводить до значного зменшення вмісту токсичних речовин.

Ціна каталізатора визначається складністю його конструкції. Для напилення металевого каталізатора зазвичай застосовуються золото, паладій або родій. Використання таких дорогих металів помітно здорожує собівартість виробу, у зв’язку з чим їм в наш час підбирається заміна. У сучасних машинах в більшості випадків використовується система з 3 пробразователей, мають послідовне з’єднання. Кожен з них використовується для очищення певного типу токсичних речовин. Через усложнившейся конструкції заміна каталізатора теж помітно ускладнюється, тому виконувати її доцільніше у відповідних центрах.

Де найбільш вигідно можна відремонтувати поламаний каталітичний перетворювач на ивеко?

Ніщо не вічне, і перетворювач також: несправне пристосування іноді є причиною погіршення роботи двигуна і його передчасного зносу. Виправити ситуацію можливо, своєчасно здійснивши заміну або ремонт каталізатора. Оскільки новий каталізатор коштує недешево, нашою компанією практикується послуга викуп каталізатора. Купівля каталізатора стане вигіднішою, якщо здати старий каталізатор. Якщо ви звернетеся до нас, то ми виплатимо гроші за відпрацював свій термін каталізатор і допоможемо його зняти. У нас також ви маєте можливість придбати новий пристрій, причому за досить вигідними цінами. Цей варіант заміни каталітичного перетворювача по праву визнаний найбільш оптимальним.