Викуп (скупка) каталізаторів JEEP

skupka-katalizatorov-ukr-JEEP

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор jeep, незважаючи на досить простий пристрій, реалізує дуже важливу функцію. Потреба в цих пристосуваннях з’явилася у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Вони призначені для спалювання газів вихлопу і зниження рівня їх згубності. Сьогодні у великих містах практично неможливо зустріти автомобілі, які не були б оснащені каталізаторами, за винятком старих моделей.

Останнім часом в будь-якій розвиненій державі простежується стрімке зростання кількості транспорту. Вже нікого не дивують занадто завантажені дороги і величезні пробки, що простягнулися на багато кілометрів. Вчені турбуються: автомобільні вихлопні гази, та ще в такому обсязі, завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу. В якості оптимального варіанту вирішення такого завдання було створено паливо «Євро», рівень якості якого відповідає екологічним стандартам.

 

Прийом каталізаторів, Київ, відбувається в нашій компанії на вигідних умовах.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Щоб відповідати вимогам «Євро-4» і «Євро-5», всі автовиробники встановлюють каталітичні перетворювачі на автомобілі. Вони допомагають очистити вихлоп від шкідливих речовин. Стало бути, видалення каталізатора спричинить підвищення токсичності вихлопних газів.

Продати каталізатор Jeep / ДжипЗвертайтеся до нас за нейтралізаторами (або здавайте ) для таких моделей джипа:

  • Cherokee
  • CJ
  • Commander
  • Compass
  • Grand Cherokee
  • Liberty
  • Wrangler

Конструкція каталітичного перетворювача джипа.

Рівень у вихлопних газах шкідливих речовин регламентується спеціально встановленими нормами. Найбільш згубними є:

  • Окис вуглецю;
  • Вуглеводні, що є основою смогу;
  • Оксид азоту.

Таким найменуванням каталізатор зобов’язаний речовині, що прискорює хімічну реакцію, при цьому залишається незмінним. Каталітичний перетворювач має досить просту конструкцію і виглядає як керамічна камера, покрита особливим металевим каталізатором. При надходженні вихлопів в перетворювач виникає реакція, що приводить до значного зменшення кількості токсичних речовин.

Автомобільні перетворювачі мають різні пристрої, чим і продиктована ціна каталізатора. Раніше в якості металевого каталізатора застосовувалися золото, паладій або родій. Це дорогоцінні метали, з цієї причини для скорочення собівартості шукається їх заміна. У нинішніх авто зазвичай встановлюється система з 3 перетворювача, які мають послідовне з’єднання. Вони мають різне металеве напилення, чинне на конкретний вид шкідливих речовин. Незважаючи на гадану легкість заміна каталізатора — робота досить трудомістка, здійснити яку краще за допомогою професіоналів.

Несправності автомобільного каталізатора в джипі.

Як і всяке обладнання перетворювач має відповідний термін служби, застосування що стало непридатним обладнання загрожує передчасним зносом двигуна і погіршенням його функціональних якостей. Чи впорається з цією проблемою в стані заміна або ж ремонт каталізатора. Такого роду обладнання коштує досить немало, у зв’язку з чим деякі компанії, в числі яких і наша, пропонують власним клієнтам послугу викуп каталізатора. У нашій фірмі оперативно демонтують відпрацював свій термін каталізатор, за який ви при цьому отримаєте грошову компенсацію. Після цього у нас можна придбати за вигідними розцінками новий. Такий спосіб заміни каталізатора з повною на те підставою вважається найбільш оптимальним.