Викуп (скупка) каталізаторів LANCIA

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач, незважаючи на досить простий пристрій, реалізує дуже важливу функцію. Необхідність у подібних пристроях виникла у зв’язку з посиленням екологічних стандартів. Вони на практиці дозволяють обмежити викиди токсичних речовин у повітря при відпрацюванні палива. Сьогодні у великих містах майже неможливо зустріти автомобілі, неоснащені каталізаторами, крім застарілих моделей.

В даний час у всіх розвинених державах помітний різкий ріст кількості машин. Дороги мегаполісів все час завантажені, а пробки в годину пік вважаються звичайним явищем. Вчені турбуються : автомобільні вихлопи, та ще в такому обсязі, згубно впливають на навколишнє середовище. В якості одного з варіантів вирішення подібної проблеми було створено паливо « Євро », рівень якості якого відповідає екологічним нормам.

 

Якщо ви шукаєте, де здати каталізатор, Київ, – наша компанія до ваших послуг. У нас можна вигідно здати відпрацьований каталізатор!

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройстваЕдиница измеренияАнализ устройстваСтоимость грн.
Дизельныйза килограммXRFот 300 до 6300
Керамическийза килограммXRFот 360 до 2200
Американскийза килограммXRFот 250 до 1300
Французскийза килограммXRFот 300 до 6300
Германскийза килограммXRFот 360 до 6000
Японскийза килограммXRFот 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограммXRF
от 350 до 1450

Необхідність відповідності паливу «Євро-4», а також «Євро-5» спричинила деякі зміни в конструкції машин – а саме, їх комплектація була посилена каталітичними перетворювачами. З їх допомогою виконується очищення вихлопу від шкідливих речовин до допустимого рівня. Так як це пристосування ніяким чином не впливає на рух транспорту, то при необхідності може бути здійснено видалення каталізатора, проте потрібно мати на увазі, що токсичність вихлопів в результаті цього заходу серйозно підвищиться.

Конструктивні елементи каталітичного перетворювача

Продати каталізатор Lancia / ЛанчіяЗгідно встановленим стандартам, шкідливі речовини в вихлопі повинні знизитися до мінімального значення. Найбільш згубними є:

  • Чадний газ;
  • Вуглеводні, які в більшості своїй і складають зміг;
  • Різні типи окислів азоту.

Каталізатор отримав свою назву через особливості хімічної речовини, яка ініціює або прискорює хімічну реакцію, але сам при цьому зберігається незмінним. В авто каталізатор представляє з себе керамічну камеру, покриту металевим каталізатором. При попаданні вихлопних газів в камеру виникає реакція, яка призводить до значного скорочення вмісту шкідливих речовин.

Ціна каталізатора залежатиме від складності конструкції. Найкраще з роллю металевого каталізатора справляються золото, паладій і родій. Використання подібних дорогоцінних металів помітно здорожує вартість приладу, і з цієї причини їм у даний час підшукується альтернативне рішення. Найрезультативнішою є система, яка складається з 3 послідовно встановлених перетворювача. Вони мають різне металеве напилення, з яким вступає в реакцію тільки лише певний тип шкідливих речовин. Незважаючи на представляющуюся простий заміна каталізатора – процедура досить складна, замовити яку доцільніше за допомогою професіоналів.

Несправності каталітичного перетворювача

Як і інший пристрій в автомобілі, перетворювач після деякого часу приходить в непридатність, в результаті стає гірше робота мотора і збільшується його знос. Відновити всі функції автомобіля можливо, під час виконавши заміну або ремонт каталізатора. Такого роду пристосування коштує порівняно чимало, тому- то деякі фірми, в тому числі і наша, пропонують своїм клієнтам таку послугу як викуп каталізатора. У нашій майстерні оперативно знімуть несправний каталізатор, за який ви при цьому отримаєте грошову компенсацію. Додавши до отриманих грошей ще невелику суму ви можете придбати у нас нове обладнання. Даний спосіб заміни каталізатора цілком заслужено визнаний найбільш зручним.