Викуп (скупка) каталізаторів MITSUBISHI

Скупка каталізаторів Mitsubishi / Міцубіші

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач Мітсубісі, незважаючи на досить просту конструкцію, реалізує дуже важливу функцію. Потреба в таких пристроях виникла у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Головне призначення автомобільного каталітичного перетворювача полягає в спалюванні газів вихлопу, завдяки чому скорочується кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє середовище. І тепер всі нові автомобілі в обов’язковому порядку комплектуються такими пристроями.

В даний час кількість автомобільного транспорту збільшується мало не щодня. Вже ледь кого дивують постійно завантажені дороги та автомобільні пробки, що розтягнулися на кілька кілометрів. За твердженням вчених, нинішня кількість автомобільних вихлопних газів таке, що навколишньому середовищу завдається колосальна шкода. В якості оптимального варіанту вирішення такої проблеми було створено паливо «Євро», якість якого відповідає всім екологічним нормам.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Потреба відповідності паливу «Євро-4» і «Євро-5» стала причиною деяких змін в устрої автомашин — а саме, їх комплектація була посилена каталітичними перетворювачами. За допомогою їх здійснюється очищення вихлопу від токсичних речовин до дозволених значень. Оскільки дане пристосування ніяк не впливає на безпеку руху, то за бажанням може бути здійснено видалення каталізатора, однак треба розуміти, що токсичність вихлопних газів в результаті цього заходу серйозно підвищиться.

Продати каталізатор Mitsubishi / МітсубішіМи працюємо з такими моделями митсубиши:

 • 3000 GT
 • Carisma
 • Colt

 • Lancer
 • Eclipse  
 • Evolution
 • Galant  
 • Grandis  
 • L200  
 • Outlander XL  
 • Pajero Sport
 • Space Star  
 • Space Wagon  

Будова автомобільного каталітичного перетворювача в Мітсубісі.

Згідно з розробленими стандартами, шкідливі речовини в вихлопі повинні бути знижені до відомого показника. До найбільш шкідливих складовим вихлопних газів слід зарахувати:

 • Чадний газ
 • Вуглеводні (основний елемент міського смогу);
 • Оксиди азоту.

Каталізатор отримав дане найменування через характеристик хімічної речовини, яке починає або прискорює реакцію, однак сам при цьому залишається в первісному стані. Каталітичний перетворювач має досить простий пристрій, його основу складає керамічна камера, яка покрита особливим металевим каталізатором. Зменшення вмісту шкідливих речовин є підсумком реакції, в яку вступають вихлопи, потрапляючи в камеру.

Автомобільні перетворювачі мають різні системи, чим і визначена ціна каталізатора. Спершу в ролі металевого каталізатора застосовувалися золото, паладій або родій. Дані метали зараховуються до розряду дорогих, і щоб зменшити вартість самого виробу зараз синтезуються альтернативні речовини. У нинішніх авто в більшості випадків встановлюється система з трьох перетворювачів, які мають послідовне з’єднання. У кожному відбувається очищення від того чи іншого типу токсичних речовин. Через таку конструкцію заміна каталізатора також помітно ускладнюється, тому здійснювати її краще за допомогою професіоналів.

Оптимальні варіанти заміни поламаного каталізатора в Мітсубісі.

Як і будь-яке інше пристрій в автомобілі, перетворювач рано чи пізно може зіпсуватися, через що погіршується робота двигуна і зростає його знос. Виправити ситуацію можливо, під час виконавши заміну або ремонт каталізатора. Однак ціна подібного пристосування досить недешева. Викуп каталізатора — це послуга, яку реалізує наша фірма. У нашій компанії швидко знімуть вийшов з ладу каталізатор, за який ви вдобавок отримаєте компенсацію. Після чого у нас можливо купити за вигідними цінами новий пристрій. В даний час це один з найкращих варіантів провести заміну несправного каталізатора.

Продати сажовий фільтр можна з вигодою для себе!

 

Маркування для катализаторів MITSUBISHI

 Ціна, $

AAH 89 — 129
CY 193 — 233
DD 195 — 235
EM 273 — 313
SJ 57 — 97
TB 89 — 129
UF 115 — 155
2a 261 — 301
2s 260 — 300
2u 261 — 301
3p 261 — 301
4d 261 — 301
5c 261 — 301
6g 261 — 301

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.