Викуп (скупка) каталізаторів PONTIAK

Скупка каталізаторів Pontiak / Понтіак

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор Понтіак має досить просту конструкцію, проте це не заважає йому виконувати дуже важливі функції. Необхідність в даних пристроях з’явилася у зв’язку з посиленням екологічних стандартів. Вони дозволяють скоротити викиди токсичних газів в атмосферу в процесі згоряння палива. Сьогодні у великих містах майже неможливо побачити автомобілі, неоснащені каталізаторами, окрім старих моделей.

Збільшення кількості автомобілів є незмінним ознакою майже всіх розвинених країн світу. Величезний потік машин на заміських трасах і багатогодинні пробки на вулицях мегаполісів вже всім звичні. Вже давно вчені говорять, що автомобільні вихлопи в подібному кількості різко погіршують екологію. В якості оптимального варіанту вирішення даної задачі було розроблено паливо «Євро», рівень якості якого відповідає всім екологічним стандартам.

Скупка каталізаторів відбувається в нашій компанії згідно прайсу.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Необхідність відповідності паливу «Євро-4», а також «Євро-5» стала причиною деяких перетворень в пристрої автомашин — зокрема, їх комплектація була доповнена каталізаторами. За допомогою їх виконується очищення вихлопу від шкідливих речовин до допустимого рівня. Щоб токсичність вихлопних газів не збільшилася, видалення каталізатора вкрай не бажано.

Опис і призначення головних елементів автомобільного каталізатора Понтіака.

Продати каталізатор Pontiak / ПонтіакКількість в вихлопних газах токсичних речовин визначається спеціально розробленими стандартами. Найбільш шкідливими визнані:

  • Чадний газ
  • глеводні (головний компонент смогу);
  • Оксиди азоту.

Каталізатор отримав своє найменування завдяки особливостям хімічної речовини, яке викликає або ж прискорює реакцію, але сам при цьому зберігається незмінним. Каталітичний перетворювач має досить просту конструкцію, його основу складає керамічна камера, покрита особливим металевим каталізатором. Зменшення обсягів шкідливих речовин є підсумком реакції, в яку вступають вихлопні гази, проходячи через даний пристрій.

Ціна каталізатора обумовлена складністю його конструкції. Найкраще з роллю металевого каталізатора справляються такі метали, як золото, паладій, а також родій. Ці метали відносяться до категорії дорогих, та з метою скоротити вартість готового пристосування тепер створюються альтернативні матеріали. Автомобільні каталізатори останніх моделей представляють собою послідовність трьох каталізаторів. У кожному здійснюється очищення від того чи іншого виду токсичних речовин. Через більш складної системи заміна каталізатора також помітно ускладнюється, в зв’язку з чим виконувати її доцільніше у відповідних центрах.

Основні причини виходу з ладу автомобільного каталітичного перетворювача в понтіаку.

Як і всяке обладнання перетворювач має відповідний термін служби, використання вийшовшого з ладу пристрої загрожує достроковим зносом мотора і погіршенням його функціональних параметрів. У подібному випадку потрібний ремонт каталізатора або його заміна. Але ціна даного елемента досить недешева. Викуп каталізатора — це послуга, яку реалізує наша фірма. Якщо ви прийдете до нас, то ми заплатимо гроші за що вийшов з ладу перетворювач і допоможемо його демонтувати. У нас же ви маєте можливість купити новий пристрій, причому за дуже вигідними цінами. Пропоновані нами умови покупки каталізатора вигідні, в першу чергу, нашим клієнтам і є самими оптимальними.