Викуп (скупка) каталізаторів SKODA

Скупка каталізаторів Skoda / Шкода

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач, незважаючи на порівняно простий пристрій, виконує дуже важливу функцію. Потреба в даних пристосуваннях виникла у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Основне призначення автомобільного каталізатора полягає в спалюванні газів вихлопу, завдяки чому зменшується кількість токсичних речовин, що надходять у повітря. На сьогоднішній день у великих містах досить складно знайти машини, які не були б оснащені каталізаторами, окрім старих моделей.

Зростання числа автомобілів є незмінним ознакою більшості держав. Величезний потік машин на заміських шосе і багатогодинні пробки на вулицях великих міст вже всім звичні. Вже давно вчені говорять, що автомобільні вихлопи в такому обсязі різко погіршують екологію. Дана обставина стала причиною створення норм якості палива та екологічної відповідності, яке тепер відоме як «Євро».

 

Вирізати каталізатор у вашому авто допоможуть наші спеціалісти. А старий каталізатор можна вигідно здати.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Серйозних коректив в пристрої машин, обумовлених необхідністю відповідності новим різновидам палива « Євро — 4 » і « Євро — 5 », не відбулося, їх тільки доукомплектовали каталітичними перетворювачами. Вони дозволяють очистити вихлопні гази від шкідливих речовин. Щоб токсичність вихлопів не збільшилася, видалення каталізатора дуже не бажано.

Продати каталізатор Skoda / ШкодаЗвертайтеся до нас, і Ви завжди знайдете або здасте каталізатор для шкода:

 • Fabia
 • Favorit
 • Felicia
 • Octavia
 • Octavia
 • Tour
 • Praktik
 • Rapid
 • Roomster
 • Superb
 • Yeti

Опис і призначення головних комплектуючих автомобільного каталітичного перетворювача шкода.

Кількість перебувають у вихлопі токсичних речовин визначається спеціально розробленими нормативами. Самими токсичними вважаються:
 • Монооксид вуглецю;
 • Вуглеводні, що є основою смогу;
 • Різні види оксидів азоту.

Зі шкільних уроків з хімії ми пам’ятаємо, що каталізатор — це хімічна речовина, яка, не змінюючи якостей, прискорює хімічну реакцію; подібні функції виробляє і каталітичний перетворювач в машині. Автомобільний каталізатор представляє з себе керамічну камеру з напиленням металевим каталізатором. Вихлопні гази, проходячи через нього, вступають в реакцію, в результаті чого знижується кількість шкідливих речовин.

Ціна каталізатора залежить від складності конструкції. Найкраще з роллю металевого каталізатора справляються такі речовини, як золото, паладій, а також родій. Це дорогі метали, у зв’язку з чим для зниження вартості шукається їм альтернативний варіант. У нинішніх авто зазвичай застосовується система з трьох каталізаторів, що мають послідовне з’єднання . Кожен з них використовується для очищення певного типу речовин. Через усложнившейся системи заміна каталізатора також істотно ускладнюється, тому виробляти її потрібно в спеціальних центрах.

Можливі несправності каталізатора в шкоді.

Ніщо не вічне, і перетворювач також: вийшовше з ладу пристосування найчастіше є причиною погіршення функціонування двигуна і його передчасного зносу. У подібному випадку потрібний ремонт каталізатора або його заміна. Але вартість даного пристосування досить недешева . Викуп каталізатора — це послуга, яку реалізує наша компанія. У нашій фірмі оперативно знімуть що у непридатність перетворювач, за який ви при цьому отримаєте компенсацію. Після цього у нас можна придбати за вигідними цінами нове обладнання. На сьогоднішній день це один з найбільш зручних способів зробити заміну несправного каталітичного перетворювача.

 

Маркування для катализаторів SKODA

 Ціна, $

441032450516 / 5027916 / LEISTRITZ 6 — 26

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.