Викуп (скупка) каталізаторів SsangYong

Скупка каталізаторів SsangYong / СангЙонг

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор СсангЙонг, незважаючи на досить простий пристрій, реалізує дуже важливу функцію. Потреба в цих пристосуваннях виникла у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Вони на практиці допомагають скоротити викиди шкідливих газів в навколишнє середовище в процесі відпрацювання палива. Каталізатори є на сьогоднішній день вже неодмінним елементом для всіх сучасних автомобілів.

Збільшення кількості автомашин є незмінним атрибутом більшості розвинених країн світу. Дороги мегаполісів завжди завантажені, а пробки в годину пік стали звичайним явищем. Вчені турбуються: автомобільні вихлопні гази, та ще в подібному кількості, завдають непоправної шкоди екології. Дана обставина стала приводом для створення стандартів рівня якості пального та екологічної відповідності, воно тепер відоме як «Євро».

 

У нас вигідний викуп каталізаторів, Київ. Ціни за скупку приведені нижче.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Щоб відповідати вимогам «Євро-4» і «Євро-5», всі виробники автомашин встановлюють каталізатори на випущені автомобілі. Завдяки даному пристосуванню вихлопи очищаються від багатьох шкідливих речовин. Оскільки дане обладнання ніяк не впливає на безпеку руху, то при необхідності може бути здійснено видалення каталізатора, втім слід мати на увазі, що токсичність вихлопних газів в результаті цієї дії грунтовно підвищиться.

Головні елементи каталізатора ssangyong.

Продати каталізатор SsangYong / СангЙонгЗгідно з розробленими стандартами, токсичні речовини в вихлопі повинні скоротитися до відомого значення. Найбільш шкідливими вважаються:

  • Чадний газ
  • Вуглеводні, що в більшості своїй і складають смог;
  • Оксид азоту.

Даним найменуванням каталізатор зобов’язаний хімічній речовині, прискорючий хімічну реакцію, при цьому залишається в первісному стані. Автомобільний каталізатор представляє з себе керамічну камеру, покриту металевим каталізатором. Скорочення обсягів шкідливих речовин є результатом реакції, в яку вступають вихлопи, потрапляючи в перетворювач.

Каталітичні перетворювачі мають різні пристрої, чим і обумовлена ціна каталізатора. Спершу як металевий каталізатор використовувалися золото, паладій або родій. Дані метали зараховуються до категорії дорогих, та з метою снизити ціну самого пристрою в даний час створюються альтернативні речовини. У сучасних авто в більшості випадків використовується система з трьох перетворювачів, встановлених один за іншим. Вони мають різне покриття, яке діє на той чи інший тип токсичних речовин. Можна уявити, що заміна каталізатора може бути досить непростий, якщо не звернутися в спеціалізовані центри.

Найкращі варіанти заміни вийшовшого з ладу каталізатора ssangyong.

Як і всяке пристосування в автомобілі, перетворювач з часом виходить з ладу, в результаті стає гірше робота двигуна і зростає його знос . Відновити всі функції автомобіля можливо, своєчасно здійснивши заміну або ремонт каталізатора. Оскільки новий каталізатор коштує чимало, нашою фірмою практикується послуга викуп каталізатора. У нашій майстерні оперативно демонтують що у непридатність перетворювач, за який ви до того ж отримаєте компенсацію. Додавши до Виручені кошти ще невелику суму у вас є можливість придбати у нас нове обладнання. На даний момент це один з найбільш оптимальних варіантів здійснити заміну поламаного каталітичного перетворювача.